نسخه جدید MyHeritage

برنامه شجره نامه و dna

اما این روزها دیگر کمتر کسی وجود دارد که اطلاعات دقیقی از نسل گذشته و اجداد خود داشته باشد و اکثر ما تنها پدربزرگ و مادربزرگ خود را دیده ایم و آنها را به خوبی می شناسیم و در برخی موارد نادر نیز شاید پدربزرگ و مادربزرگ والدین خود را هم دیده باشیم و اغلب اطلاعات اندکی درباره آنان داریم. اما معمولا اطلاعات ما درباره اجدادمان در حد شنیده ها و دیدن عکس های قدیمی و بعضا بی کیفیت آنهاست.
با پیشرفت تکنولوژی دیگر همه چیز حتی ساختن شجره نامه خانوادگی نیز امکان پذیر است و همه ما می توانیم با گوشی هوشمند خود تاریخچه خاندان و اجداد خود را ثبت کرده و آن را برای نسل های آینده حفظ کنیم. انجام این کار با اپلیکیشن «MyHeritage» امکان پذیر است و با کمک این برنامه می توانید یک شجره هوشمند کامل از نسل های قبل از خودتان بسازید و اطلاعات جالبی درباره آنها بدست آورید و در کنار آن نیز خویشاوندان جدیدی پیدا کنید.
با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی قادرید در هر کجا که هستید به صورت مجازی به گذشته سفر کرده و داستان های زیادی از نسل های گذشته کشف کنید. MyHeritage در سراسر دنیا بیش از 4.4 میلیارد کاربر فعال دارد که پروفایل اجدادی و خانوادگی خود را تکمیل کرده و به اطلاعات جالبی دست یافته اند.
اگر شما هم می خواهید به این جمع بزرگ بپیوندید و نسل های گذشته خود را بهتر بشناسید، این نرم افزار را  برای روی گوشی اندروید خود به صورت رایگان از مایکت دانلود و نصب نمایید و تاریخچه هوشمند خانوادگی خود را بسازید و آن را برای نسل های آینده حفظ کنید.

معرفی برنامه MyHeritage

این اپلیکیشن یکی از برنامه های جالب و سرگرم کننده است که با استفاده از آن می توانید  به صورت آنلاین شجره نامه خانوادگی خود را بسازید و اطلاعات تمامی اعضای درجه یک نسل خود را به آن اضافه کنید. در قرن بیست و یکم که همه چیز به صورت اینترنتی انجام می شود، ساختن یک کتابچه تاریخی درباره نیاکان نیز دیگر نیازی به قلم و کاغذ ندارد و همه ما می توانیم این کار را به صورت آنلاین انجام دهیم.
برای ساخت شجره نامه (Family Tree) در صفحه اصلی این نرم افزار با انتخاب گزینه Tree ابتدا باید مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، نام والدین، سال و محل تولدتان را وارد کنید و پس از آن نیز همین اطلاعات را درباره والدین و سپس درباره پدر بزرگ و مادربزرگ پدری و مادری خود ثبت نمایید. بدین ترتیب درخت خانوادگی کوچک شما با 7 عضو ساخته می شود اما برای بزرگ تر کردن آن باید اطلاعات مربوط به والدین پدربزرگ و مادربزرگ خود را نیز وارد کرده و به تدریج شاخه های درخت خانوادگی خود را تکمیل کنید.
این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت ایجاد Family Tree به شما امکان می دهد تا اطلاعات خانوادگی خود را با سایر شجره نامه ها و پیشینه های تاریخی دیگر مطابقت دهید و به اطلاعات جالبی درباره نیاکان خود دست پیدا کنید. بدین ترتیب می توانید با استفاده از قابلیت Discoveries خویشاوندان و اقوام جدیدی کشف کرده و با استفاده از دو ویژگی زیر، جزئیات بیشتری به داستان های خانوادگی خود اضافه نمایید:
قابلیت Smart Matches: مرتبط ساختن خودکار Family Tree ها به یکدیگر و کشف اطلاعات جدید درباره پیشینه خانوادگی شما
قابلیت Record Matches: ابزاری قدرتمند و منحصر به فرد برای یافتن اطلاعات جدید درباره نیاکان شما با استفاده از جستجو در مجموعه پروفایل های جهانی ایجاد شده در برنامه
ویژگی جالب و جذاب دیگر این اپلیکیشن امکان ویرایش عکس های قدیمی اجداد و نیاکان شماست که با استفاده از ابزار آن می توانید کیفیت عکس های قدیمی را افزایش دهید، تصاویر سیاه و سفید را رنگی کنید و از همه مهم تر اینکه می توانید به آنها روح ببخشید. اما چطور و چگونه؟
این برنامه با ایجاد گزینه Animation Type عکس هایی که در آن قرار می دهید را به صورت تصاویر متحرک در می آورد و روح تازه ای به تصاویر بی جان اجداد شما می بخشد. یعنی عکس مورد نظر می تواند سر خود را تکان دهد، به شما چشمک و لبخند زده و حتی پلک بزند. این قابلیت از سوی کاربران با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و افراد بسیاری با این ابزار توانستند به عکسهای درگذشتگان خود جان بدهند.
قابلیت منحصر به فرد دیگر نرم افزار MyHeritage امکان دادن تست DNA که Double helix است. با استفاده از این گزینه می توانید ریشه خانوادگی خود را پیدا کرده و اقوام جدیدی که حتی از وجود آنها بی خبر بودید را کشف کنید. اما این ویژگی پیشرفته به صورت رایگان ارائه نمی شود و کاربران برای انجام این تست باید مبلغ 79 دلار پرداخت کنند و متاسفانه استفاده از این قابلیت جذاب برای کاربران ایرانی فراهم نیست.

ویژگی های برنامه شجره نامه و dna

امکان ایجاد شجره نامه خانوادگی
امکان جستجوی پروفایل اعضای خانواده از طریق وارد کردن مشخصات آنها
ویرایش و افزایش کیفیت عکس های قدیمی و اشتراک گذاری آنها
دعوت از دوستان
کاملا رایگان و بدون تبلیغات
بدین ترتیب با نصب اپلیکیشن MyHeritage شما نیز می توانید یک کتاب هوشمند از اجداد و نیاکان خود تهیه کرده و آن را برای نسل های آینده حفظ کنید. این برنامه اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن قادرید به گذشته سفر کنید و در کنار آن نیز از جان بخشیدن به عکس های قدیمی لذت ببرید.